Кулінарний конкурс "Сеньйор Помідор"

Літо пройшло, уступило місце багатій і щедрій осені! У кожному її прояві – натхнення: і листя шурхотить так, що хочеться пекти пиріг з меренгою, і гарбузи на городах сяють помаранчевими животами і кричать про смачнющу кашу, і навіть дощі викликають лише посмішки та бажання варити какао з маршмеллоу!

А ще – ринки! Там зараз така краса! Різноманіття кольорів, запахів, форм! Давайте поділимось один з одним рецептами страв з помідорів? Червоних і чорних, жовтих і зелених, великих і маленьких, соковитих і не дуже! Отже, стартуємо з новим цікавим конкурсом, який, впевнені, кожному подарує щось корисне – принаймні, нові варіанти страв з томатів.

УМОВИ

 • До конкурсу приймаються будь-які страви, у склад яких входить помідори. Соковиті салати, смачні супи, поживні другі страви, цікаві закуски, незвичайні десерти, випічка, консервація – все підходить!
 • Рецепт має бути поданий українською мовою (тим, хто переживає за помилки, обіцяємо допомогу при модеруванні матеріалу).
 • При оформленні головної фотографії обов’язково додайте у кадр будь-який елементбудь-який помідор!

ОЦІНЮВАННЯ РЕЦЕПТІВ

 • В першу чергу будемо оцінювати якість подання матеріалу: чим більше та детальніше описано рецепт, тим більше шансів виграти. (Увага! Рецепти зі скопійованим текстом не будуть мати жодного шансу).
 • Покрокові фото, що додають ясності до вашого тексту, також мають важливе значення.
 • Якісне оформлення головної фотографії дасть вам перевагу над іншими рецептами. Експериментуйте з фоном, додатковими елементами. Проявіть креативність. Спробуйте підібрати цікавий посуд. Підказка: білі тарілки завжди виглядатимуть гарно.
 • Якість головного фото теж важлива. Не біда, якщо у вас немає дорогого фотоапарату. Фотографуйте з достатнім світлом.
 • Спробуйте робити фотографії вдень, біля вікна. Можна спробувати використати додаткове світло (настільна лампа підійде).
 • Кількість рецептів від одного учасника дає перевагу лиш тоді, коли 2 рецепти від різних авторів конкурують за приз. Перевага віддається автору, у якого більше рецептів.

ПРИЗИ

Цього разу подарунки надає чудовий Інтернет-магазин «Досточки Фетиш» – місце, де ви можете знайти неймовірні за енергетикою товари ручної роботи із натуральної деревини. Низькі ціни, чудова якість обслуговування, досвідчений персонал – шопінг у цьому місці принесе лише задоволення!

У нас буде 3 ПРИЗЕРИ:

Найкраща страва із помідорів заслуговує на набір з 3х різних дощечок і підносу – щоб готувати, радіти, насолоджуватись на повну!

Автор рецепту, який посяде друге місце, отримає винну дошку і піднос – чудовий набір для романтичних вечорів.

За третє місце ми подаруємо дві різні дошки для нарізання - щоб приготування їжи приносило естетичне задоволення.

ПИТАННЯ

Як додати свій рецепт?

Приготуйте страву за власним рецептом, зробіть покрокові фотографії її приготування (не менше 3-х) і фотографію готової страви, розмістить свій рецепт на сайті. Під час додавання рецепту не забудьте зазначити поле «Відправити рецепт на конкурс».

Якою мовою можна публікувати рецепт?

Публікувати рецепти можна тільки українською мовою.

ДОСТАВКА ПРИЗІВ

Подарунки ми можемо безкоштовно доставити тільки по Україні (у населені пункти, до яких можлива доставка "Новою Поштою").

ОФІЦІЙНІ УМОВИ

 • Текст рецепту повинен бути оригінальним. Не допускається копіювання тексту з інших сайтів. Якщо ви готуєте по рецепту з іншого сайту, перепишіть текст своїми словами.
 • Рецепт може брати участь тільки в одному конкурсі.
 • Рецепти повинні бути оформлені згідно з правилами Food.ua. Рекомендуємо почитати про те, як правильно додавати рецепти на сайт.
 • Рецепт, представлений на конкурс, не повинен бути раніше доданий на сайт Food.ua або інші сайти.
 • Рецепт, представлений на конкурс, не повинен бути доданий на сторонні сайти до закінчення конкурсу.
 • Рецепти, права на які не належать користувачеві, який їх розмістив, в конкурсі не беруть участь.
Комментарии
Для добавления комментария необходимо войти или зарегистрироваться.

Ручної роботи із натуральної деревини чудові призи!

Аватар пользователя gutka
6 уровень

Призи дійсно чудові!
Із задоволенням прийму участь у конкурсі!

Аватар пользователя ra36
5 уровень

вау)))))))))))) буде червоно гаряче, та солодко - кисло)))))))))

Аватар пользователя Ариадна
5 уровень

Цікавий конкурс та гарні призи)))

Аватар пользователя oksana_sadova77
5 уровень

Прекрасный конкурс, досочки, подносы - всё очень красивое!

Аватар пользователя lakshmi
7 уровень