Рецепти конкурсантів

Якщо ви хочете нагодувати велику сім'ю тоді печіть пиріг. Але
цей бюджетний пиріг не соромно подати і гостям на стіл. Вони точно будуть задоволені.. Ситний, красивий і смачний. Його вага, я спеціально зважила, було дуже цікаво аж .... та дам... 3 кг 200г)))

Якщо полюбляєте страви з кукурудзяної крупи та сиру то цей рецепт для вас

30 хвилин та ви годуєте сім'ю дуже смачним супом.

Можна з'їсти шматок такого хліба і без нічого – настільки він смачний та ароматний! Скоринка тоненька, хрустка, м'якиш мілкопористий. Та ще й виглядає непогано.
Але є й недолік: хліб дуже кришиться під час нарізки.

Булочки виходять смачними, доволі плотної структури, з мылкими порами. Вони зовсім не розкришуються, довго не черствіють. Їм притаманний легкий аромат бринзи (хоч її і небегато).
Бутерброди з ними – просто насолода!

Булочкі ароматні, смачні, м'які та ніжні. Дуже підходять до чаю або кави. Можна подавати їх на сніданок, можна давати дітям в школу, можна й собі на роботу брати...
Ці булочки довго не черствіють, залишаються такими ж смачними і апетитними.

Дивовижні кекси ... Підходять, як для сніданку, так і для обіднього перекусу і легкої вечері!

Кожного року я вялю сливу. Це дуже смачна закуска, як сама по собі, з козиним сиром та вином, та й як кулінарний аксесуар. Це на перший погляд незвичне поєднання в галеті, виявляеться дуже смачним. Дякую Е. Ковач. Цибулі на перший погляд- багато, але це тільки на перший погляд, не зменшуйте кількість. Якщо не має в'яленої сливи, можете використовувати чорнослив, не любите козячий сир, використовуйте моцареллу. А я козячий сир дуже люблю, тому не диво, що в заказі на сайті "Сирни Мандри" він йшов перший... Фермерський сир Кантрі з козячого молока виявився дуже смачний....

Штруделі люблю з різними начинками: і яблука, і вишні, і гарбуз. При натхненні я начинки комбіную. Ось так і з'явився такий штрудель – з гарбузом, сиром та яблуками. Завдяки сиру у штруделя зовсім новий смак! Смачно! Сподобалось!