Як додати фотографії в рецепт і відредагувати його?

Після того як адміністратор закріпив обраний рецепт за Вами, він з'явиться в списку Ваших рецептів. Знайти його можна в панелі кулінара справа вгорі сторінки.

Відкрийте сторінку з рецептом-розфарбовкою. Під назвою страви з'явиться кнопка «Редагувати». Натисніть на неї. Відкриється форма редагування рецепта. Тепер Ви можете додавати фотографії і коментарі в текст. Рекомендуємо почитати більш детально про те, як редагувати і додавати рецепти.

Варто ще раз нагадати, що назву рецепта змінювати не можна. Сам текст рецепта, Ваші коментарі та доповнення мають бути максимально зрозумілі для інших кулінарів, щоб вони теж змогли приготувати смачну страву. Якщо весь текст, який Ви пишете, відображається великими буквами, значить у Вас включений режим прописних літер. Такий текст буде незручно читати іншим кулінарам. Щоб відключити режим прописних літер, потрібно натиснути на клавіатурі клавішу «Caps Lock». Вона знаходиться зліва на клавіатурі, третя клавіша знизу.

Щоб зберегти відредагований рецепт, натисніть на кнопку «Зберегти» внизу сторінки. Тепер рецепт з Вашими фотографіями з'явиться на головній сторінці сайту.