Рецепты

Давно хотела выложить рецепт манника, какие делала еще моя бабушка. Конечно, я его адаптировала в современные условия. Обжигать руки горячей манкой не хочется.

  • Кухня: Украинская кухня

Якщо у вас день народження або інше свято в пост, це чудовий привід спробувати ніжний пісний торт. Оксамитова структура, вологі шоколадні коржі, ароматний і ніжний крем- це дуже смачно!

Ніжні смачні коржі. Коли охолонуть, залишаються такими ж м'якими та гнучкими, їх зручно їсти. Загалом, нагадують коржі з заварного тіста (http://food.ua/recipes/41314), але уходить трохи більше часу на підготовку.

Це печиво для тих, кому смакує лимон.
Моя дочка обожнює лимон без цукру, вона може істи його як яблуко, цілком та зі шкіркою.
Саме для неі я готую це печиво, воно дуже лимонне та смачне.

Кекс, що готується на карамелі з вишнею та мигдалем. Смачного!

Кальмари з начинкою з порею обсмажені на грилі, декор -мережево - тюілі. Це блюдо для нестрогого посту. Смачного!

Пісне різотто зі спаржевою квасолею на овочевому бульоні та соці гранату. Класичне різото готується на віні та насиченому бульоні, я пропоную пісний варіат, замість вина використовуємо сік, який дає яскравий рожевий колір. Смачного!

Чудове пісне печиво: ароматне, солодке, з хрустким мигдалем! Печиво виходить м'яке. Якщо хочете, щоб печиво було хрустким, розмазуйте тісто по поверхні дека тонкішим шаром і випікайте на декілька хвилин довше.

Це самий простий рецепт приготування смачнючих коржів! Коржі ніжні і смачні. Коли охолонуть, залишаються такими ж м'якими. В них можна покласти будь-яку начинку, можна використати просто замість хліба.

Смачне, пухке тісто так добре гармонує з пісною начинкою з кокосовою стружкою...
Неймовірно смачно.