Найпростіші роли - хосомаки

Аватар пользователя Adrenalin
Кулинар 5 уровня
Найпростіші роли - хосомаки

Коли на початку місяця оголосили тему нового конкурсу - виготовлення суші, я, як людина абсолютно "не в темі", бо ніколи в житті не їла і не готувала до цього часу суші, вирішила ситуацію свою виправити і трошки понишпорила по інету, щоб бути хоч трішки в курсі теми. Після того зайшла в наш супермаркет подивитись на ціни на товари для виготовлення суші. Побачивши там ціну на комплект з 10 листів норі 75 гривень, я щось відразу перехотіла суші робити. А далі лише ласо заглядала на усі суші в інтернеті і тихенько зітхала. Та тиждень назад чогось мені закортіло заглянути на сайт нашого спонсора конкурсу і я втратила дар мови: за 100 листів норі стояла ціна 90 гривень. УРА! Замовила собі і норі, і ще дещо, а поки ішла посилка, активно почала вивчати усі премудрості виготовлення суші. І ось сьогодні омріяна посилочка опинилася у мене в руках і я завзято почала вчитися виготовляти суші на практиці. Розумію, що я досвідчених людей у виготовленні суші навряд чи чимось здивую. А ось таким самісіньким як я, що вперше захочуть робити суші, можливо допоможу.

Список ингредиентов

  • рис для суші 1 склянка
  • рисовий оцет1 ст. ложка
  • огірок2 шт
  • сьомга малосольна150 г
  • листи норі 5-6 шт

Способ приготовления

Рис гарно помити в декількох водах, щоб вода перестала забарвлюватися. На 1 склянку рису взяти 1,2 склянки води. Довести рис до кипіння і варити 15-17 хвилин. Рис має ввібрати усю воду. Залишити рис при закритій кришці ще на 15 хвилин. Далі легко вимішати з рисовим оцтом. Першими я хотіла спробувати зробити хосомаки. Це - тонкі роли. Для їх виготовленні лист норі треба розрізати навпіл. Викласти норі на бамбуковий коврик шорохуватою стороною вгору(так начинка краще чіпляється) і нанести змоченими у воді з рисовим оцтом руками тонкий шар рису, не доходячи до кінця норі десь 0,8 см. Тут важливо пам"ятати дві речі:

Перша - рису не має бути багато - десь товщиною 7 мм, в інакшому випадку ми за товщею рису не відчуємо саму начинку, а ми ж таки хочемо не лише наїстися , але і насолоджуватися.

Друга - у нас не повинен ні в якому разі вийти "слимачок", тобто "рулетик". Усе треба розрахувати таким чином, щоб в процесі закручування ролу рис з одного кінця норі зустрівся з рисом з другого кінця норі рівно в один оборот. Тому начинки треба брати відповідну кількість. Отже, нанесли рис на норі, залишивши десь 0,8 см норі в кінці без рису.

Викладаємо в центр начинку - один компонент коло одного. Хосомаки - тонкі суші, тому начинки багато не пішло.

Притримуючи пальцем начинку, починаємо скручувати рол за допомогою бамбукового коврика. Верхній край норі має сполучитися з іншою частиною норі рівно в тому місці, де закінчується рис. Тоді вийде рол, а не "слимачок".

Частинку норі, що без рису, трішки змочити водою і доформувати бамбуковим килимком рол до кінця, натискаючи на килимок.

Гострий ніж опустити у воду з рисовим оцтом. Обернути його лезом догори, щоб рідина змочила усе лезо і одним рухом розрізати рол на дві частини. Далі скласти їх разом і таким же чином розрізати увесь рол на 6 чи 8 частин.

Мої перші роли хосомаки готові.

Смачного!

Комментарии
Для добавления комментария необходимо войти или зарегистрироваться.

это первый раз?! это идеально...

Аватар пользователя Нина Минина-Россинская
4 уровень

Ніна,дякую. Не те слово, що перший - ніхто і ніколи не показував, як треба робити і ніколи не бачила наяву - лише через інтернет(у нас місто маленьке і суші нігде не продають). Тому навіть не знаю добре, що роблю

Аватар пользователя Adrenalin
5 уровень

на мою саме те!

Аватар пользователя Нина Минина-Россинская
4 уровень

Дякую!

Аватар пользователя Adrenalin
5 уровень

Леся, ты талантище!

Аватар пользователя Наталья Имшенецкая
6 уровень

Наталя, ну ти і сказала

Аватар пользователя Adrenalin
5 уровень

Для первого раза просто супер! Суши получились очень красивые! Я так и знала, что ты не выдержишь и захочешь поучаствовать в конкурсе:)

Аватар пользователя katya
6 уровень

Спасибі, Катя. Я взагалі то не планувала зовсім цього разу. Але цікавість моя мене перемогла

Аватар пользователя Adrenalin
5 уровень

Леся, яка ти молодець! Такі гарні суші війшли!

Аватар пользователя Ак-кая.
6 уровень

Спасибі. Міла! Я так старалася, аж піт виступив. Це були мої перші суші

Аватар пользователя Adrenalin
5 уровень

У меня первые хосомаки вышли!!! Спасибо автору.

Аватар пользователя SvetlanaSh-F
2 уровень