Листкове тісто

Випічка з листкового тіста завоювала популярність завдяки своїй ніжності і оригінальному смаку. Звичайно, приготування листкового тіста потребує багато часу, але результат того вартий. Порадуйте свою родину відмінною випічкою з домашнього листкового тіста.

Список ингредиентов

  • борошно700-800 г
  • вершкове масло515 г
  • вода185 мл
  • сіль2 ч. ложки
  • оцет 9 %1/4 ч. ложки

Способ приготовления

400 г вершкового масла заздалегідь дістати з холодильника і дати йому нагрітися до кімнатної температури. 175 г борошна просіяти і змішати з маслом до утворення однорідної маси. Викласти її на шар харчової плівки. Зверху також накрити харчової плівкою та сформувати з тіста квадрат шириною приблизно 15 см. Помістити його у холодильник на 1,5 години.

420 г борошна просіяти у миску. 115 г вершкового масла розтопити і трохи охолодити. Влити у борошно і розтерти все до утворення крихти. Воду змішати з сіллю і оцтом. Тонкою цівкою вливати у масляну крихту, добре розмішуючи. Замісити м'яке тісто, яке буде відставати від стіночок миски. Кількість рідини потрібно регулювати в залежності від якості борошна. Отримане тісто викласти між двох шарів харчової плівки. Розкотити його у квадрат шириною 13 см.

Робочу поверхню присипати борошном. Викласти на неї тісто з холодильника. Посипати зверху борошном і розкотити в прямокутник розмірами 30 на 18 см. На одну частину прямокутника викласти менший квадрат тіста. Накрити другою половиною пласта і защипати краї. Має утворитися квадрат розмірами 18 на 20 см. Загорнути його у харчову плівку і помістити у холодильник на 1 годину.

Після цього тісто розкотити у пласт розмірами 60 на 20 см. Візуально розділити його вздовж на 3 частини. Крайні скласти до середини. Отриманий пласт скласти навпіл, наче книжку. Зайве борошно струсити і загорнути тісто у харчову плівку. Помістити його на 1 годину у холодильник. Потім знову розкотити тісто у пласт розмірами 60 на 20 см. Скласти крайні частини до центру та зігнути отриманий пласт навпіл. Струсити зайве борошно і загорнути у харчову плівку. Помістити у холодильник мінімум на 3 години, але не більше 48 годин.

Останній раз розкотити тісто у пласт. Скласти його навпіл, а потім крайні частини скласти до центру. Загорнути тісто у харчову плівку і помістити у холодильник на 30 хвилин. Після цього тісто готове до використання.

Смачного!