Конкурси, розфарбовки

У нашій спільноті Ви можете не тільки ділитися рецептами своїх улюблених страв, а й отримувати за це цінні призи. Для цього Вам просто потрібно взяти участь у будь-якому діючому кулінарному конкурсі або в нашому спеціальному проекті «Розфарбовка». Щоб подивитися список всіх конкурсів, потрібно в головному меню натиснути на пункт «Конкурси».

У списку, відображаються як діючі, так і вже завершені конкурси. Щоб визначити стан конкурсу, зверніть увагу на його статус - «зараз йде», «в очікуванні» або «завершений». На початку списку представлені активні (діючі на даний момент) конкурси. Потім йдуть конкурси, які ще не почалися, а в самому кінці - ті, які вже завершені.

Акція «Розфарбовка» - спеціальний проект Food.ua, що дає «нове життя» старим рецептам. В рамках кожної акції адміністрація нагороджує авторів кращих рецептів. Рекомендуємо ознайомитися з проектом «Розфарбовка» більш докладно. Також Ви можете почитати поширені запитання про «Розфарбовку».

Правила конкурсів

  • Взяти участь у конкурсі можуть всі зареєстровані користувачі Food.ua
  • Конкурсний рецепт не повинен бути раніше опублікований на Food.ua або інших сайтах
  • Рецепт, представлений на конкурс, не повинен бути доданий на сторонні сайти до закінчення конкурсу
  • Рецепт повинен бути оформлений згідно з правилами спільноти. Рекомендуємо почитати про те, як правильно додавати рецепти на сайт
  • Конкурсний рецепт не повинен порушувати авторське право
  • Рецепт повинен відповідати всім умовам конкурсу