З чого почати?

Отже, тепер Ви зареєстрований користувач кулінарної спільноти Food.ua. Що ж робити далі? Подивіться огляд основних можливостей сайту.

Першим ділом заповніть інформацію про себе у Вашому особистому профілі. Він знаходиться в панелі кулінара справа вгорі сторінки. Тут Ви можете вказати Ваше справжнє ім'я, кулінарні уподобання або коротко розповісти про себе. Також на персональній сторінці можна змінити Ваш аватар.

У головному меню, яке знаходиться вгорі сторінки, можна подивитися каталог рецептів, список всіх зареєстрованих кулінарів, перелік конкурсів, які проходять на сайті, новини спільноти, корисні статті, почитати допомогу і коротку інформацію про Food.ua.

Підпишіться на розсилку і отримуйте на свою електронну пошту кращі рецепти сайту, повідомлення про кулінарні конкурси і просто цікаві новини від нашої спільноти.

Переглядайте, оцінюйте і коментуйте рецепти інших користувачів, новини спільноти та статті. Поділіться своїми улюбленими рецептами з іншими кулінарами. Пам'ятайте, що користувачами сайту є не тільки вмілі кулінари, а й новачки. Тому найбільшою популярністю користуються рецепти, в яких є фотографії кожного кроку приготування страви. Крім того, рецепт з покроковими фотографіями принесе Вам більше «бубликів». Щоб упевнитися, що Ваш рецепт оформлений правильно, почитайте докладну інструкцію додавання рецепта. Також не забудьте вказати правильні назви інгредієнтів.

Якщо Ви вже знаєте, що хочете знайти, скористайтеся пошуком по сайту, який знаходиться вгорі сторінки. Просто введіть назву страви і відкриється сторінка з важливими Вас рецептами. Щоб не забути рецепт, який Вам сподобався, можна додати його в особисту кулінарну книгу.