Панель кулінара

Після проходження реєстрації кожен користувач отримує персональну панель кулінара. Її можна знайти справа вгорі сторінки. Панель кулінара відображається на всіх сторінках сайту.

У цьому блоці міститься інформація про кулінара. Тут Ви можете подивитися своє ім'я на сайті (нік), картинку (аватар), свій рівень у рейтингу кулінарів і кількість «бубликів». Також в панелі кулінара знаходиться велика помаранчева кнопка «Додати рецепт». Натисніть на неї і перед Вами відкриється форма для створення рецепта. Докладна інструкція більш детально розповість Вам про те, як створювати рецепт і допоможе уникнути помилок.

«Нове на сайті» відображає нові рецепти, публікації та коментарі. Тут Ви можете подивитися всі новини сайту або тільки ті, в яких брали участь.

«Мій профіль» відкриє Вашу персональну сторінку, на якій можна редагувати інформацію про себе і змінити аватар.

«Мої рецепти» відкриє список всіх Ваших опублікованих рецептів.

«Моя кулінарна книга» відкриє сторінку з Вашими улюбленими рецептами.

«Приватні повідомлення» відкриє список всіх повідомлень, якими Ви можете обмінюватися з іншими кулінарами.

«Мої налаштування» відкриє сторінку з Вашими персональними налаштуваннями. Тут можна змінити адресу електронної пошти, змінити часовий пояс, підписатися або відписатися від розсилок та ін.

«Вихід». Дозволяє вийти зі свого профілю. Ви залишитеся на сайті, але не будете відображатися як зареєстрований користувач. Щоб знову увійти на сайт під своїм ім'ям, натисніть на кнопку «Увійти» і введіть свій логін (ім'я на сайті) і пароль.