Докладна інструкція по додаванню рецепта

Шановні кулінари, Ви, напевно, погодитеся з тим, що правильно оформлені рецепти легше сприймаються, простіше читаються і в підсумку приємно використовуються на кухні. Якщо Ви захотіли поділитися зі спільнотою своїм рецептом, будь ласка, прочитайте цю інструкцію. Вона наочно, із зображеннями, описує процес додавання свого рецепта на сайт.

Як і будь-які інші тексти, рецепти підкоряються загальним правилам. На початку пропозиції пишеться велика літера. В кінці речення ставиться крапка. Не соромтеся того, що у Вашому тексті можуть бути граматичні, орфографічні або ще якісь помилки! Тут кулінарна спільнота, і головне, щоб рецепт був зрозумілий читачам! Всі ми пишемо з помилками і ніхто за це Вам дорікати не буде!

Якщо Вам зручніше писати українською мовою - пишіть українською. Російська та українська мови цілком будуть зрозумілі нашим кулінарам.

Назва рецепта

Будь ласка, постарайтеся підібрати найбільш точну назву Вашому рецепту. Перша буква назви повинна бути великою. Заборонено вводити назву ПРОПИСНИМИ (великими літерами). Також не потрібно ставити крапку в кінці.

Короткий опис страви

Короткий опис страви - дуже важлива частина рецепта. Саме по короткому опису кулінари визначають, чи варто їм читати Ваш рецепт, коли знаходять його в списку рецептів на сайті. Саме з цих рядків вони починають знайомство з Вашим рецептом. Правильно оформлений опис приверне до Вашого рецепту більше кулінарів.

Не варто описувати в короткому описі спосіб приготування або інгредієнти. Для цього існують спеціальні поля. Читачам напевно буде цікаво дізнатися, звідки Ви взяли свій рецепт, можливо, з рецептом пов'язана якась історія. А може бути, Ви щось змінили в стандартному рецепті і хочете зробити на цьому акцент? Неодмінно пишіть це в короткому описі.

Фотографія готової страви

Якщо у Вас є фотографія приготованої Вами страви, завантажуйте її в це поле. Зверніть увагу, що завантажувати чужі фотографії (скопійовані з інших сайтів) заборонено!

Натисніть кнопку «Вибрати файл...» і виберіть необхідну фотографію на Вашому комп'ютері. Потім натисніть кнопку «Завантажити». Почекайте трохи, поки Ваше фото не завантажиться. Поява зменшеної копії Вашої фотографії у формі свідчить про успішне завантаження. Фотографія буде автоматично перетворена сайтом в зображення необхідного розміру.

Якщо Ви помилково завантажили не ту фотографію, Ви завжди можете її видалити, натиснувши на кнопку «Видалити фотографію».

Категорія страви

Уважно вивчіть доступні категорії страв і виберіть необхідну.

Кухня

Вкажіть національну приналежність страви. Якщо Ви не впевнені у виборі, можете залишити поле порожнім. Також зверніть увагу, що можна вказати широку приналежність, вибравши, наприклад «Європейська кухня» або «Східна кухня» та ін.

Якщо Вас здолали сумніви про правильність Вашої думки щодо кухні, будь ласка, зверніться до сайту «Вікіпедія» та пошукайте матеріал про Вашу страву.

Список інгредієнтів

Список інгредієнтів - дуже важлива частина рецепта. Будь ласка, будьте уважними при заповненні.

Поле складається з двох стовпчиків. У лівому стовпчику необхідно вводити назву інгредієнта, у правому стовпчику - його кількість (іноді кількість інгредієнта можна залишити порожнім, якщо вона сама собою зрозуміла)..

У кожному рядку необхідно вводити тільки один інгредієнт. Щоб додати нове поле для інгредієнта натисніть кнопку «Додати ще інгредієнт».

Щоб видалити зайвий інгредієнт, просто видаліть його з поля. Нічого страшного немає, що у формі залишаються зайві порожні поля для інгредієнтів.

Назви інгредієнтів прийнято вводити у називному відмінку, наприклад, «капуста», «ріпчаста цибуля», «чорний перець горошком» і т.д.

Наводимо таблицю загальноприйнятих скорочень, які можна використовувати в стовпці «Кількість».

  • мілілітр - мл
  • літр - л
  • грам - г
  • кілограм - кг
  • сантиметр - см
  • міліметр - мм
  • столова ложка - ст. ложка
  • чайна ложка - ч. ложка

Спосіб приготування покроково

Дане поле дозволяє вводити опис способу приготування Вашої страви. Якщо Ваш рецепт складається тільки з тексту (без малюнків), досить ввести текст у форму з назвою «Опис кроку 1».

Щоб додати нові поля для кроків приготування натисніть на кнопку «Додати ще крок». Для видалення зайвого кроку, просто видаліть текст і фотографію з поля. Нічого страшного, що залишаються зайві порожні поля для введення кроків.

Якщо Ви бажаєте додати рецепт з фотографіями процесу приготування, завантажте необхідні фотографії в поля «Фотографія кроку» для кожного кроку відповідно. Якщо Ви помилково завантажили не ту фотографію, її завжди можна видалити, натиснувши на кнопку «Видалити фотографію». Фотографії будуть автоматично перетворені сайтом в картинку необхідного розміру.

Час приготування

Вкажіть час, необхідний для приготування страви. Можна залишити це поле порожнім.

Кількість порцій

Вкажіть кількість порцій рецепта. Можна залишити це поле порожнім.

Особливе призначення страви

Відзначте галочками особливе призначення страви.

Готуємо за допомогою

Відзначте галочкою спеціальну техніку, використовувану в приготуванні Вашої страви.

Кнопка «Передперегляд»

Перед збереженням рецепт можна попередньо переглянути, натиснувши на кнопку «Передперегляд». Дуже корисна функція. Допомагає візуально оцінити, як в результаті буде виглядати Ваш рецепт, а також переконатися, що він не містить помилок.

Редагування свого рецепта

Протягом трьох діб з дня додавання свого рецепта на сайт Ви можете його відредагувати і внести необхідні зміни.

Щоб відредагувати рецепт, зайдіть на сторінку з Вашим рецептом і натисніть кнопку «Редагувати», що знаходиться безпосередньо під назвою рецепта. Після трьох діб рецепт автоматично блокується для редагування. У цьому випадку для внесення правок в рецепт необхідно звернутися до кулінара katya.