Рейтинг кулінарів

Рейтинг кулінарів знаходиться вгорі сторінки у головному меню. Натиснувши на пункт «Кулінари», можна переглянути список всіх учасників нашої спільноти. Біля імені кожного кулінара знаходиться інформація про його рівень, кількості бубликів і часу реєстрації на сайті.

Рейтинг побудований на основі рівнів. На початку списку знаходяться кулінари з найвищим рівнем, а в кінці, відповідно, ті, у кого рівень найменший. Кожен новий рівень дається кулінару за досягнення певної кількості бубликів. Подивитися власний рейтинг і суму накопичених бубликів можна в панелі кулінара вгорі сторінки праворуч від своєї фотографії.

Особистий рейтинг користувача вказує не лише на активну участь у житті спільноти, а й на його популярність серед інших кулінарів. Чим більше людей будуть додавати Ваші рецепти в свої кулінарні книги, тим більше бубликів буде зараховуватися на Ваш персональний рахунок. Щотижня на сайті вибирається найпопулярніший рецепт, який отримує звання «Рецепту тижня». Автору цього рецепта автоматично нараховується додаткова кількість бубликів. Тому, щоб швидше піднятися в рейтингу кулінарів, потрібно додавати якісні, цікаві і доступно описані рецепти.

Стати заслуженим кулінаром не так-то просто. Кожен новий рівень буде досягатися наполегливою працею. Для отримання нового рівня потрібно набрати в три рази більше бубликів, ніж для попереднього.

Кількість бубликів за рівнями

  1. — 50 бубликів
  2. — 150 бубликів
  3. — 450 бубликів
  4. — 1350 бубликів
  5. — 4050 бубликів
  6. — 12150 бубликів
  7. — 36450 бубликів
  8. — 109350 бубликів
  9. — 328050 бубликів і т.д.