Каталог рецептів

На сайті зібрана колекція з величезної кількості різноманітних рецептів. Для того щоб пошук потрібного рецепту не займав у Вас багато часу, ми постаралися максимально спростити і полегшити цей процес. Знайти каталог рецептів можна в головному меню вгорі сторінки пункт «Рецепти».

У списку, що відкриється, відображаються абсолютно всі рецепти як з фотографіями, так і без. На відміну від каталогу рецептів, на головній сторінці сайту відображаються лише рецепти з фотографіями. Рецепти в каталозі сортуються за датою додавання, починаючи від нових до більш давніх.

Звичайно ж, якщо переглядати всі сторінки, то пошук потрібного рецепта займе досить багато часу. Для зручності пошуку на сайті був створений спеціальний блок «Пошук рецептів». Знаходиться він зліва вгорі сторінки.

Цей блок являє собою більш детальний каталог для пошуку рецептів. Розглянемо кожний пункт докладніше.

Призначення страви

Цей розділ дозволяє вибрати страву, яка тематично підійде до різних свят. Також тут легко знайти рецепт, який можна приготувати на природі, під час посту або маленьким дітям.

Назва страви

У цьому розділі відображаються загальні назви всіх страв, представлених на сайті. Список відсортований в алфавітному порядку від А до Я.

Основний інгредієнт

На цій сторінці показується список з головними інгредієнтами. Наприклад, якщо Ви хочете приготувати страву з абрикосів, просто натисніть в цьому списку на посилання «абрикоси». Відразу ж відкриється сторінка з усіма рецептами, основним інгредієнтом яких є абрикоси.

Кухні світу

У цьому пункті рецепти відсортовані за належністю до різних національних кухонь. Щоб відкрити список певної національної кухні, просто натисніть на її назву.

Техніка для приготування

Цей розділ являє собою список побутової техніки, за допомогою якої готується та чи інша страва. Наприклад, тут Ви можете знайти страву, призначену спеціально для хлібопічки або мультиварки.

Рецепти по категоріям

На цій сторінці рецепти розташовані по різновидам страв.

У всіх списках праворуч біля кожної назви в дужках відображається кількість рецептів у цьому пункті. Додаючи власний рецепт на сайт, намагайтеся точно вказувати всі категорії, щоб полегшити пошук іншим кулінарам.

Швидкий пошук рецепта

Ще одним варіантом швидкого пошуку рецепта є пошук за ключовим словом. Знаходиться пошуковий рядок справа вгорі сторінки. Просто введіть у це поле назву страви, і сайт відкриє список всіх рецептів з такою назвою. Крім того, якщо Ви допустили помилку в назві, то пошук постарається знайти рецепти, максимально відповідні до введеного ключового слова.