Як зробити скріншот (знімок екрану)?

Скріншот (від англ. «Screenshot») - це зображення, отримане комп'ютером, яке показує в точності те, що бачить користувач на екрані монітора.

Скріншот можна зробити за допомогою стандартних засобів Windows:

  1. Натисніть кнопку Print Screen на клавіатурі (вона знаходиться в одному ряду з функціональними клавішами F1-F12, нагорі, праворуч) - у буфер обміну буде поміщений знімок всього екрану. Щоб зробити скріншот тільки активного вікна, натисніть клавіші Alt + Print Screen.
  2. Відкрийте будь-який з наявних графічних редакторів. В якості графічного редактора можна використовувати стандартну програму «Paint». Щоб запустити її, зайдіть в меню «Пуск», виберіть послідовно пункти «Програми», «Стандартні», «Paint».
  3. Далі зайдіть в пункт меню «Правка» і виберіть дію «Вставити» (або натисніть клавіші Ctrl + V) - зображення потрапить з буфера обміну в графічний редактор. При бажанні отримане зображення можна обробити (зробити підписи, щось виділити і т.д.) І зберегти в окремий файл (Файл > Зберегти як ...).

Рекомендуємо Вам зберігати графічні файли у форматі «JPG» - в цьому випадку розмір файлу буде оптимальним для надсилання поштою. Вибрати формат файлу при збереженні в програмі «Paint» Ви можете в графі «Тип файлу».