Як додавати на сайт свої рецепти?

Напевно у Вас є особливий рецепт, а то й кілька рецептів, які Ви вважаєте найбільш вдалими, найцікавішими. Саме час поділитися ними з іншими! У Вас є реальна можливість продемонструвати свою майстерність десяткам тисяч читачів.

Як додати рецепт

Розробники Food.ua доклали всіх зусиль для того, щоб зробити процес публікації рецепта на сайті простим і швидким. Будь ласка, ознайомтеся з інформацією про те, як зробити Ваш рецепт найбільш цікавим для читачів.

Додавати рецепти на сайт можуть тільки зареєстровані користувачі. Після входу на сайт під Вашим ім'ям, в правій колонці, під Вашою аватаркою, з'явиться велика помаранчева кнопка «Додати рецепт». Після натискання на кнопку Ви побачите форму додавання рецепта. Тепер можна заповнювати форму і зберігати рецепт.

Протягом трьох діб з дати додавання рецепта кулінар може вносити зміни в свій рецепт (уточнювати деталі, виправляти помилки). Після закінчення цього терміну, рецепт автоматично буде заблокований для редагування. Для того щоб внести зміни до заблокованого рецепта потрібно звернутися до кулінара katya, використовуючи форму зворотного зв'язку або особисті повідомлення.

Відмічено, що популярністю користуються рецепти з покроковими фотографіями процесу приготування, а також з фотографією готової страви. Тому подібні рецепти автоматично будуть поміщені на головну сторінку сайту. Рецепти, містять тільки текст, будуть поміщені в розділ «Рецепти».

Формула досягнення успіху:

  1. Сфотографуйте процес приготування Вашої страви.
  2. Не забудьте сфотографувати готову страву.
  3. Підберіть рецепту найбільш точну назву. Наприклад, «Зелений борщ» набагато змістовніша назва, ніж «Мій улюблений бабусин борщ».
  4. Напишіть 2-3 рядки в полі «Короткий опис страви» - що це за рецепт, його особливості, смакові якості. Цей текст буде показуватися в якості анонсу до Вашого рецепту, і саме з цього тексту люди будуть визначати, варто читати Ваш рецепт чи ні.
  5. Переконайтеся що рецепт не містить помилок. Для цього зручно користуватися кнопкою «Передперегляд».

Що не потрібно робити:

  • Копіювати рецепти з інших сайтів, журналів, газет.
  • Розміщувати в рецепті рекламу, нецензурні слова, посилання, образи.
  • Розміщувати рецепти з «неапетитними», «страшними» фотографіями.

Рекомендуємо також ознайомитися з докладною інструкцією по додаванню рецепта. Якщо ж у Вас виникнуть якісь складнощі з додаванням рецепта, зверніться до кулінара katya. Вона з радістю допоможе Вам.