Рецепты

Если вы ищете лучший рецепт домашних оладьей, то вы его нашли! Простая комбинация ингредиентов, которые у вас, вероятно, есть под рукой (мука, молоко, яйца, разрыхлитель), сделают эти пышные оладьи идеальным завтраком!

  • Кухня: Американская кухня

Простий, але дуже смачний салатик із незвичайною зірковою передісторією!..
Його рецепт я підгледіла в одному вітчизняному документальному міні-серіалі, присвяченому дослідженням ролі та значення їжі у різних сферах життя людського суспільства — біології, медицині, політиці, фольклорі, мистецтві, релігії тощо — від найдавніших часів і до сучасності.
Напевно, було б дивним, якби автори цього серіалу в одній з його серій не згадали про такий продукт, як кукурудза. Адже ще стародавні жителі Південної та Центральної Америки вважали цей диво-злак, від якого залежав увесь їхній добробут, справжнім даром богів. Та й сьогодні кукурудза знаходить своє широке застосування не лише у харчуванні людей та годівлі тварин, а й у багатьох інших галузях промисловості.
… Рецептом зовсім нескладного у приготуванні та цілком доступного салату з незвичною назвою«Прощавай, Америко!»у рамках сюжету, присвяченого кукурудзі, в одній із серій цього документального серіалу поділився відомий український композитор Володимир Бистряков, який вперше познайомився з цим салатом, коли перебував у США, гостюючи у своїх друзів, котрі й приготували цю страву до святкового столу на честь його приїзду. І за його словами, салат йому сподобався настільки, що він сам миттєво з'їв його цілу велику миску! … По поверненню ж у Київ він вирішив приготувати цей салатик і для свого друга, що невдовзі відвідав його, — мегапопулярного свого часу актора театру та кіно Армена Джигарханяна, на якого ця страва також справила неабияке враження — причому, настільки, що той, в свою чергу, не лише випитав у Бистрякова рецепт її приготування, а й поділився цим рецептом в інтерв'ю одному з київських телеканалів!.. Коли ж за кілька днів потому Володимир захотів знову приготувати даний салат, то, завітавши до супермаркету по необхідні для цього продукти, не зміг знайти на полицях… звичайної консервованої кукурудзи! Коли ж із подивом запитав у персоналу магазину, в чім справа, вони йому відповіли: «А Ви хіба не чули?.. То ж, кажуть, якийсь дивак по телевізору рецепт отакого салату розказав — так от тепер вже кілька днів, як у всьому Києві уся солодка кукурудза зникла: вмить розмели буквально всю!...»…
Ось так-то інколи буває…
Не знаю, чи матиме місце новий«кукурудзяний колапс»(і якщо так, то у яких територіальних маштабах) після того, як і я дозволила собі поширити даний рецептик серед потенційних споживачів, але салатик цей таки й справді дуже смачний (і навіть відсутність у ньому солі (що являється чи не найголовнішою умовою його рецепту) анітрохи не применшує його смакових якостей!). Я, до речі, готувала його до новорічного столу (використовувала смажені лісові гриби): мені та усім, хто куштував, дійсно дуже сподобалося!Отож раджу спробувати й вам, любі друзі!)
Ось, власне, і сам рецепт цього славнозвісного салату!

Вкусный, сытный салат. Количество ингредиентов берите по вкусу и желанию.